Opieka godzinowa

Oferujemy usługi godzinowe, które są skierowane do osób niewymagających stałej pomocy. W ramach tej usługi opiekunka osób starszych lub przewlekle chorych dojeżdża do pacjenta w określonym czasie, by pomóc mu w codziennych obowiązkach lub dotrzymać towarzystwa. Taka pomoc może być wsparciem zarówno dla samego chorego, jak i mieszkających z nim bliskich, którzy muszą zająć się swoimi obowiązkami.

Sprawdź ofertę

Opieka dzienna

Do najpopularniejszych usług należy pomoc dzienna, skierowana do pacjentów wymagających wsparcia w codziennym życiu, podczas gdy ich bliscy znajdują się w pracy. Najczęściej w ramach tych usług opiekunka osób starszych lub chorych zjawia się codziennie o określonej porze, by zastąpić bliskich i zapewnić pacjentowi profesjonalną pomoc i miłe towarzystwo.

Sprawdź ofertę

Opieka całodobowa

Wśród naszych usług znajduje się profesjonalna, całodobowa pomoc, skierowana do chorych, którzy są w największej potrzebie. Jej założeniem jest zapewnienie pacjentowi stałej pomocy w przypadku zaawansowanych schorzeń lub niepełnosprawności, by zapewnić mu największy możliwy komfort i bezpieczeństwo, a także szybką reakcję w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia.

Sprawdź ofertę

Opieka weekendowa

Często zdarza się, że seniorem lub przewlekle chorym zajmuje się na co dzień jego najbliższa rodzina, która jest w stanie zapewnić mu całodobową pomoc. Problem może pojawić się dopiero w przypadku wyjazdu służbowego lub urlopu – wtedy profesjonalna opieka nad osobami starszymi lub chorymi może okazać się niezastąpiona.

Sprawdź ofertę

Opieka poszpitalna

Nasze usługi opieki poszpitalnej to rozwiązanie dla osób, które wymagają pomocy po przejściu ciężkiej choroby lub operacji. Okres rekonwalescencji oznacza najczęściej obniżoną sprawność pacjenta, zazwyczaj powinien on także unikać męczących aktywności. Z tego względu niezbędne może okazać się profesjonalne wsparcie, aż do czasu, kiedy podopieczny wróci w pełni do zdrowia.

Sprawdź ofertę

Pomoc domowa

Seniorzy oraz osoby przewlekle chore, ze względu na schorzenia lub obniżoną sprawność fizyczną, nie zawsze są w stanie samodzielnie realizować wszystkie obowiązki domowe. Często wykonanie wielu podstawowych czynności jest znacznie utrudnione i wiąże się z utratą sił i częstymi urazami. Nasze opiekunki do osób starszych czy chorych odciążają podopiecznych z ich obowiązków, co znacznie wpływa na komfort i jakość ich życia.

Sprawdź ofertę

Inne formy opieki

Ponieważ wiemy, jak różnorodne potrzeby mają osoby starsze lub schorowane, nasza oferta jest bardzo elastyczna. Proponujemy inne formy opieki, dostosowane do sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz oczekiwań naszych klientów, co pozwala nam świadczyć usługi indywidualnie dobrane do pacjenta.

Sprawdź ofertę

Usługi pielęgniarskie

To połączenie zarówno opieki pielęgnacyjnej, jak również leczniczej. Pielęgniarka zajmuje się min. podawaniem leków przepisanych przez lekarza, wykonywaniem iniekcji, wlewów dożylnych (kroplówki), tlenu czy zmianą opatrunków (rany i odleżyny).

Sprawdź ofertę

Usługi fizjoterapii

Zadaniem Fizjoterapeuty jest powstrzymanie postępujących zmian w organizmie, poprawienie jakości życia i sprawności ruchowej oraz działalność profilaktyczna poprzez stosowanie odpowiednich zabiegów fizjoterapeutycznych, masaży i ćwiczeń.

Sprawdź ofertę

Opinie naszych klientów

Testimonial by Małgorzata Cidyło
Bardzo profesjonalna firma, jakość usług oceniam niezwykle wysoko. Pani Marta bardzo szybko zajęła się naszym problemem. Wielka wrażliwość, cierpliwość i delikatność Pani Grażyny i wczuwanie się w problemy podopiecznych zasługują na uznanie. Szczerze polecam firmę!
Małgorzata Cidyło
Testimonial by Jacek Serafinowicz
Przez pięć lat korzystałem z usług firmy w ramach opieki nad moją mamą (od 86 do 91lat). Na tej podstawie mogę powiedzieć, świetna firma, profesjonalna i nigdy mnie nie zawiodła. Gorąco polecam bo przy wszystkich zaletach ma jeszcze jedną, jest bardzo przystępna cenowo.
Jacek Serafinowicz
Testimonial by Filip Grochowski
Bardzo profesjonalna obsługa i świetna realizacja opieki. Opiekunka zajmowała się rodzicami przez ponad dwa lata i była ogromnym wsparciem dla całej naszej rodziny. Polecam.
Filip Grochowski
Więcej opinii