Do najpopularniejszych usług należy pomoc dzienna, skierowana do pacjentów wymagających wsparcia w codziennym życiu, podczas gdy ich bliscy znajdują się w pracy.

Najczęściej w ramach tych usług opiekunka osób starszych lub chorych zjawia się codziennie o określonej porze, by zastąpić bliskich i zapewnić pacjentowi profesjonalną pomoc i miłe towarzystwo.
Dla kogo?
Usługi tego typu najlepiej sprawdzają się w przypadku, kiedy opiekująca się chorym lub starszym osoba wychodzi codziennie do pracy i potrzebuje profesjonalnego zastępstwa. Wykwalifikowany pracownik pomoże przy codziennych obowiązkach, dostosowując się do potrzeb, możliwości i oczekiwań chorego. Dopilnuje także zajęć związanych z higieną i zdrowiem pacjenta.
Jak działamy?
W zależności od potrzeb, doświadczony pracownik zjawia się u klienta codziennie lub w określone dni w tygodniu i zajmuje się pacjentem od momentu wyjścia członka rodziny, aż do jego powrotu. Zależnie od stanu chorego pracownik pomaga mu w codziennych czynnościach lub z nich wyręcza, zajmując się także pracami domowymi oraz zajęciami, które dotyczą bezpośrednio zdrowia i higieny. Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach.