Seniorzy oraz osoby przewlekle chore, ze względu na schorzenia lub obniżoną sprawność fizyczną, nie zawsze są w stanie samodzielnie realizować wszystkie obowiązki domowe.

Często wykonanie wielu podstawowych czynności jest jeśli nie niemożliwe, to znacznie utrudnione i wiąże się z utratą sił i częstymi urazami. Nasze opiekunki do osób starszych czy chorych odciążają podopiecznych z ich obowiązków, co znacznie wpływa na komfort i jakość ich życia.
Dla kogo?
Nasze usługi są skierowane do pacjentów, którym stan zdrowia nie pozwala na wykonywanie wielu podstawowych czynności, lub ich realizacja wiąże się dla nich z bólem lub zmęczeniem. Pomagamy zarówno samotnym seniorom, jak i chorym, których rodzina ze względu na obowiązki zawodowe nie może wspierać na co dzień.
Jak działamy?
Doświadczona opiekunka zjawia się w określonych godzinach u osoby starszej lub przewlekle chorej, by pomóc jej przy takich czynnościach jak: sprzątanie, pranie, zakupy czy wyprowadzanie zwierząt na spacer. Dzięki temu wszystkie obowiązki zostaną wypełnione, a komfort życia pacjenta znacznie się poprawi. Docieramy pod każdy adres na terenie Warszawy i okolic.