Wśród naszych usług znajduje się profesjonalna, całodobowa pomoc, skierowana do chorych, którzy są w największej potrzebie.

Jej założeniem jest zapewnienie pacjentowi stałej pomocy w przypadku zaawansowanych schorzeń lub niepełnosprawności, by zapewnić mu największy możliwy komfort i bezpieczeństwo, a także szybką reakcję w przypadku pogorszenia się stanu zdrowia.
Dla kogo?
Z usług tych korzystają najczęściej osoby, którymi nie może zająć się rodzina. Decydują się na nią także bliscy, którzy potrzebują ciągłej profesjonalnej pomocy przy opiece nad osobą starszą lub zmagającą się z przewlekłą chorobą czy niepełnosprawnością. Pomoc tego typu jest niezastąpiona przy ciężkich i zaawansowanych schorzeniach.
Jak działamy?
Najczęściej opiekunka osób starszych lub chorych wprowadza się do pacjenta lub zamieszkuje w najbliższej okolicy, by móc zawsze pojawić się na wezwanie. Wykonuje wszystkie czynności związane z codziennością pacjenta, jego higieną, zdrowiem oraz komfortem. Zajmuje się także pracami domowymi. Pacjent jest pod stałą obserwacją, co zapewnia szybką reakcję w razie jakiegokolwiek zagrożenia. Usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.