Nasze usługi opieki poszpitalnej to rozwiązanie dla osób, które wymagają pomocy po przejściu ciężkiej choroby lub operacji.

Okres rekonwalescencji oznacza najczęściej obniżoną sprawność pacjenta, zazwyczaj powinien on także unikać męczących aktywności. Z tego względu niezbędne może okazać się profesjonalne wsparcie, aż do czasu, kiedy podopieczny wróci w pełni do zdrowia.
Dla kogo?
Usługa przeznaczona dla pacjentów, którzy przebyli zabieg chirurgiczny lub ciężką chorobę i po wypisie ze szpitala potrzebują pomocy w domu ze względu na osłabienie i niższą sprawność fizyczną. Skierowana zarówno do samotnych pacjentów, jak i tych, których rodzina pracuje i nie może im zapewnić całodziennej pomocy.
Jak działamy?
Wykwalifikowana opiekunka osób starszych lub chorych codziennie odwiedza pacjenta w ustalonym wymiarze czasowym, dostosowując swoją pomoc do jego sprawności, potrzeb i oczekiwań. Wykonuje wszystkie niezbędne czynności dotyczące jego codziennego funkcjonowania, w tym związane z jego higieną i zdrowiem. Zajmuje się także pracami domowymi. Usługi realizujemy na terenie Warszawy i okolic.