Oferujemy usługi godzinowe, które są skierowane do osób niewymagających stałej pomocy.

W ramach tej usługi opiekunka osób starszych lub przewlekle chorych dojeżdża do pacjenta w określonym czasie, by pomóc mu w codziennych obowiązkach lub dotrzymać towarzystwa. Taka pomoc może być wsparciem zarówno dla samego chorego, jak i mieszkających z nim bliskich, którzy muszą zająć się swoimi obowiązkami.
Dla kogo?
Usługi tego typu spełnią oczekiwania mieszkających samotnie starszych lub chorych, którzy mogą samodzielnie wykonywać większość codziennych czynności, jednak potrzebują przy tym wsparcia lub lepiej i pewniej czują się w towarzystwie. Doskonale sprawdzą się także w przypadku, kiedy bliski zajmujący się chorym musi wyjść na kilka godzin.
Jak działamy?
Wystarczy podać nam adres i określić czas, a wykwalifikowana opieka seniora i pacjentów przewlekle chorych zjawi się punktualnie w danym miejscu, by wykonać wszystkie zaplanowane czynności. Nasi pracownicy zajmą się pracami domowymi, wyprowadzą psa, dopilnują zażycia leków zgodnie z podanymi zaleceniami oraz wykonają pozostałe czynności, związane z komfortem i bezpieczeństwem życia pacjenta. Działamy w Warszawie i okolicach.