Często zdarza się, że seniorem lub przewlekle chorym zajmuje się na co dzień jego najbliższa rodzina, która jest w stanie zapewnić mu całodobową pomoc.

Problem może pojawić się dopiero w przypadku wyjazdu służbowego lub urlopu – wtedy profesjonalna opieka nad osobami starszymi lub chorymi może okazać się niezastąpiona.
Dla kogo?
Opieka weekendowa lub na czas wyjazdu jest skierowana do klientów, którzy chcą wybrać się w podróż, ale nie mogą zostawić starszego lub schorowanego członka rodziny samego w domu. Najczęściej z usługi korzystają rodziny, w których jedna osoba nie pracuje lub pracuje z domu, więc tylko na czas nieobecności spowodowanej wyjazdem nie może zająć się niesamodzielnym bliskim.
Jak działamy?
Wystarczy przekazać nam datę swojej nieobecności w domu, a doświadczona opiekunka osób starszych lub chorych zjawi się pod wskazanym adresem w tym terminie, by przejąć obowiązki rodziny. W razie potrzeby może to być pomoc całodobowa. Nasz pracownik zarówno pomoże w codziennych zajęciach i pracach domowych, jak i zadba o przyjęcie leków przepisanych przez lekarza oraz zajmie się pozostałymi czynnościami, mającymi wpływ na komfort, zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Dojeżdżamy pod każdy adres na terenie Warszawy i okolic.