Ponieważ wiemy, jak różnorodne potrzeby mają osoby starsze lub schorowane, nasza oferta jest bardzo elastyczna.

Proponujemy inne formy opieki, dostosowane do sprawności fizycznej, stanu zdrowia oraz oczekiwań naszych klientów, co pozwala nam świadczyć usługi indywidualnie dobrane do pacjenta.
Dla kogo?
Nasze usługi są skierowane do klientów, którzy z różnych względów mają niestandardowe oczekiwania dotyczące rodzaju opieki osób starszych lub przewlekle chorych, czasu jej trwania, naszych pracowników czy wykonywanych przez nich obowiązków.
Jak działamy?
Bierzemy pod uwagę wszystkie niestandardowe kwestie i oczekiwania. Jeśli są zgodne z naszymi możliwościami i polityką firmy, realizujemy je według zaleceń klientów. Możemy zaproponować opiekę stałą, a także tylko w przypadku nagłych czy jednorazowych zdarzeń. Usługi obejmują zarówno pomoc w codziennych czynnościach, jak i pracach w domu oraz zajęciach związanych z higieną i zdrowiem pacjenta. Dojeżdżamy pod każdy adres na terenie całej Warszawy oraz okolic. W razie potrzeby opiekun wprowadza się do pacjenta lub zamieszkuje w jego bliskiej okolicy, by zawsze być na wezwanie.